به وب سایت رسمی کاسپین کود خوش آمدید.

درباره ما

کارخانه کاسپین کود گلستان

کارخانه کاسپین کود گلستان به شماره ثبت 402583 دارای پروانه بهره برداری به شماره 202597 در سال 1391 فعالیت خود را آغاز و بزرگترین واحد تولید صنعتی کود آلی خاورمیانه با ظرفیت 65000 تن در شهرستان گنبدکاووس واقع در استان گلستان مشغول به فعالیت می باشد. در این راستا توانسته کلیه مجوزهای لازم و قانونی را از سازمان ها و ارگان های مربوطه اخذ نماید.

این واحد تولیدی علاوه بر کیفیت کود تولیدی مطابق استانداردهای روز (اتحادیه اروپا) از نظر تولید ملی و قیمت تمام شده نقش بسیار مهمی در صنعت کشاورزی دارد.

گسترش مصرف کودهای ارگانیک و تغذیه گیاهان در راستای حفظ بقاء اکولوژی و همچنین ترویج بازارهای داخلی و جذب بازارهای خارجی به منظور ارائه تولیدات با کیفیت از مهمترین کارهای این مجموعه تولیدی می باشد.

دلیل برتری فرآورده های اسید هیومیک کاسپین کود گلستان، عدم استفاده از سایر مواد متفرقه و همچنین عدم استفاده از لئوناردیت نامرغوب بوده، همچنین این کودها چون بر اساس تحقیقات و همچنین همکاری با سایر کشورهایی که در زمینه تولید اسید هیومیک فعالیت داشته اند تحت نظارت یک تیم کاملاً متخصص تولید گردیده و باعث برتری آن نزد کشاورزان گردیده است.

دلیل برتری کاسپین کود ؟

مزیت رقابتی کاسپین کود چیست ؟

مزیت رقابتی کودهای هیومیک اسید شرکت کاسپین کود به دلیل پیشرو بودن این کارخانه در نوآوری و تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا میباشد که با توجه به کمبود شدید مواد آلی در خاک های زراعی کشور، توانسته باعث اصلاح ساختاری خاک، توسعه ریشه و افزایش قابلیت جذب عناصر غذایی و سایر مزیت ها به شرح ذیل گردد:

۱- افزایش ظرفیت تبادل کاتیونی در خاک 

۲- افزایش فعالیت های باکتریایی و میکرو ارگانیسم ها در ناحیه ریشه

۳- توسعه ریشه و افزایش جذب عناصر غذایی توسط گیاه 

۴- کاهش تراکم خاک و افزایش هوا دهی در ناحیه ریشه گیاه 

۵- محرک رشد ریشه و جلوگیری از تثبیت سایر عناصر مغذی در خاک

۶- سهولت استفاده در سیستم های آبیاری مکانیزه و معمولی 

۷- کاهش دوره های آبیاری و صرفه جویی در آب مصرفی 

۸- کاهش مصرف سایر کود های شیمیائی